Ex-yugoslavijaNovice Nogometaši Domžal obiskali Vojašnico Edvarda Peperka by Urednik 17/10/2013 17/10/2013 NOGOMETAŠI DOMŽAL OKUSILI VOJAŠKI TRENING V torek, 15.oktobra 2013, se je v nogometnem svetu končal oktobrski reprezentančni premor, ki je bil tudi zadnji v kvalifikacijah za svetovno nogometno prvenstvo v Braziliji, kamor se žal slovenski reprezentanci tokrat ni uspelo uvrstiti. Nogometni navdušenci bodo sedaj pozornost spet obrnili k nacionalnim ligam in zvesto navijali za svoje klube. Ti so med reprezentančnim premorom nadaljevali z delom in nogometaši iz Domžal, ki igrajo v 1. slovenski ligi, so si v tem času popestrili trening z obiskom Vojašnice Edvarda Peperka v Ljubljani, kjer domuje poveljstvo 1. brigade Slovenske vojske in še nekaj podrejenih enot. Nogometaši niso bili le na vljudnostnem obisku, saj so prišli trenirat, ampak na vojaški način. Več si oglejte v priloženem video prispevku. Pripravil: Jure Mikelj, foto: NK Domžale VIDEO Trening nogometašev NK Domžale na vojaškem poligonu Povezani članki MGCS ni pokopan, ni pa več edina pot... 20/06/2026 Nastaja tank leopard 3? 19/06/2026 Francija in Nemčija iščeta tank bližnje prihodnosti 19/06/2026 V ZDA strmoglavil strateški bombnik B-52H 18/06/2026 KNDS predstavil posodobljeni tank Leclerc XLR 18/06/2026 Ruski bombnik TU-22M3 strmoglavil v Sibiriji 17/06/2026 NATO bo postopno prilagodil prisotnost KFOR na Kosovu 17/06/2026 Slovaške Patrie za medicinsko evakuacijo 16/06/2026 Strmoglavil lovec F/A-18 hornet 15/06/2026 Švica kupuje topništvo 15/06/2026